TURKPIX 2018-2019 VİZYONU-1

TURKPIX, kurulduğu günden itibaren her yıl emin adımlarla yoluna devam ederek, partnerleriyle, çözüm ortakları ile siz değerli abonelerine ve projelerine değer katmaktadır.

 

Ajansımız kurulduğu günden bugüne abonelerine ve projelerine kattığı değerlerin kalitesini arttırmak için ar-ge çalışmalarını, teknik donanımlarını her yıl yenilemiş ve yenilemeyi sürdürmektedir.

Türkiye içinde bulunan ve her biri bizim için önemli bir proje olarak gördüğümüz siz değerli abonelerimizi gelişmelerden ilerleyen zamanlarda haberdar edeceğiz.

VİZYON-1

 

TURKPIX HABER AJANSI yönetim kurulu aldığı bir dizi karar ile 2018-Ç3 itibaren global’de yepyeni bir hizmet anlayışı sunmayı hedeflemektedir.

6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun 181 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendine göre TURKPIX HABER AJANSI Ticaret Limited Şirketi 2018 Temmuz ayından itibaren TURKPIX HABER AJANSI Anonim şirketi olarak faaliyetlerine devam edecektir.

 

BAB-I ALİYE DÖNÜŞ

 

Türkiye "medyası" doğduğu ve yoğunlaştığı "BAB- ALİ'den" plazalara taşınarak "BAB-I ALİ" ruhundan ve güzelliğinden uzun süredir. uzaklaşmıştır. TURKPIX, o eski ruhu, güzelliği ve mücadeleyi canlandırmak adına özüne dönüş yapmaya karar vermiştir.

 

Yeni adres bilgilerimizi ilgili birimleriniz ile paylaşmanızı önemle rica ederiz.

 

TURKPIX HABER AJANSI

Hobyar Mahallesi Cemal Nadir Sokak Ferah Han No: 16/20

Cağaloğlu-Fatih-İstanbul

Hocapaşa V.D. 8710512315

Ticaret Sici No: 734211

Mersis No: 0871051231500014

 

Bilginize sunar, 2018 yılının sizlere ve değerli çalışma arkadaşlarınıza başarı, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini ajansımız adına gönülden dileriz.